top of page

Piyasadaki En İyi Nar Ekşisi Hangisi? İşte CevabıAdabükü Nar Ekşisi olarak, Türkiye'nin piyasadaki en iyi nar ekşilerinden birini ürettiğimizi gururla söyleyebiliriz. Ancak Adabükü'nün hikayesi aslında, bir aile işletmesi olarak başlayan bir serüven.


Her şey, annemizin kendi evimize yaptığı nar ekşisinden yola çıkarak başladı. Başlarda sadece kendi tüketimimiz için ürettiğimiz nar ekşisi, zamanla yakın çevremizin de beğenisini kazandı. O dönemde, nar ekşisi piyasasında kaliteli ve tamamen doğal ürünlerin yerini maalesef suni tatlandırıcılar ve koruyucu maddeler almaya başlamıştı.


Arkadaşlarımız, dostlarımız ve ailelerimiz ile paylaştıkça dönütlerin pozitifliği bizleri heyecanlandırdı. Bu noktada, kendi ürettiğimiz doğal nar ekşisini ticari faaliyete dönüştürmek için karar aldık. Bahçemizde bulunan Hicaz Narlarından özenle seçilen meyveleri, modern makinelerde basınçlı kazanlarda işleyerek tamamen doğal ve sağlıklı bir nar ekşisi ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.


Üretim aşamasında HMF ve Brix oranlarına özel bir önem veriyoruz. Bu sayede, hem lezzeti hem de kalitesi yüksek bir nar ekşisi elde ediyoruz. Ayrıca, ürünümüzün içeriğinde hiçbir koruyucu veya tatlandırıcı madde bulunmuyor.


Bugün, Adabükü Nar Ekşisi olarak bölgede haklı bir üne sahibiz. En iyi nar ekşilerinden biri olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Doğal ve sağlıklı ürünler üretmek, en büyük önceliğimizdir. Aile işletmesi olarak başlayan serüvenimiz, Türkiye'nin en iyi nar ekşisi üreticilerinden biri olma arzusuyla devam ediyor. Sizler'de piayasadaki en iyi nar ekşisi markalarından biri olan Adabükü Nar Ekşisi denemek isterseniz, ürünlerimize göz atabilirsiniz.155 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page